• Osiągnięcia sportowe

w Indywidualnej Lekkiej Atletyce

klasy 7 - 8

Białobrzegi 25.09.2020

W dniu 25.09.2020 odbyły się Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne w kategorii młodzież szkolna klasy 7 i 8
        w Białobrzegach. Naszą szkołę reprezentowali:

1. Patrycja Techman 2. Oliwia Szczepańska 3. Nikola Homa
        4. Karol Dziok 5. Kacper Grzywa 6. Adam Kołodziej
        7. Patryk Kwolek  8. Szymon Homa

Nasi uczniowie zajęli czołowe  lokaty w następujących konkurencjach:

Patrycja Techman I miejsce w pchnięciu kulą               Karol Dziok II miejsce w biegu na 300 m

Nikola Homa III miejsce w biegu na 100 m                Kacper Grzywa III miejsce w biegu na 1000 m

I miejsce - drużyna ministrantów

III miejsce - drużyna lektorów

w Turnieju o Puchar Dekanatu II w Piłce Nożnej

Kraczkowa 29 lutego 2020

tytuł "Król strzelców" - Jakub Szpunar

Nagroda FAIR PLAY

w Gminnych Zawodach w Piłkę Siatkową Dziewcząt

Albigowa  11 stycznia 2020

11.01.2020 r. w Albigowej odbyły się Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
        Uczennice z Kraczkowej dzielnie walczyły zdobywając nagrodę fair play.
        Gratulujemy!

II miejsce chłopców
        III miejsce dziewcząt

w Gminnych Zawodach w Minipiłkę Ręczną kl. 5 i 6

Kraczkowa 23 listopada 2019

23 listopada 2019 r. w Kraczkowej odbyły się zawody gminne w minipiłkę dziewcząt i chłopców kl. 5 I 6. W zawodach uczestniczyły szkoły z Albigowej, Głuchowa, Kosiny i Kraczkowej. Chłopcy z Kraczkowej zajęli II miejsce a dziewczęta III. Gratulujemy!

II miejsce dziewcząt
        IV miejsce chłopców
        w Gminnych Zawodach w Piłkę Ręczną

Kraczkowa 16 listopada 2019

16.11.2019 r. w Szkole Podstawowej w Kraczkowej odbyły się Gminne Zawody w Piłkę Ręczną Dziewcząt i Chłopców klas 7 i 8. W rozgrywkach uczestniczyły szkoły z Albigowej, Głuchowa, Kosiny i Kraczkowej. Chłopcy z Kraczkowej zajęli IV miejsce a dziewczęta II ocierając się o zwycięstwo. Wszystkim gratulujemy!

Nagroda Fair Play dla drużyny dziewcząt

Jakub Kuźniar - Nagroda Fair Play

Gminne Igrzyska w Mini Piłkę Koszykową

26 października 2019

Biegi Przełajowe klas 3 - 8

Światowy Dzień Sportu

1 października 2019

1.10.2019 r. w ramach obchodów Światowego Dnia Sportu oraz realizacji projektu Erasmus + odbyły się w Kraczkowej na stadionie LZS szkolne biegi przełajowe. Uczniowie biegali w kilku kategoriach wiekowych dla dziewcząt i chłopców. Kibice mocno dopingowali swoich faworytów. Zwycięzcom gratulujemy!

2014/2015

Ministranci młodsi - III miejsce, Ministranci starsi - II miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Ministrantów Dekanatu Łańcut II.

Michał Ciąpała – I miejsce w Turnieju tenisa stołowego Ferie zimowe 2015 zorganizowanym przez MOSIR w Łańcucie

drużyna "Huragan Tłoki" – I miejsce
        Rodzina Kuźniarów – II miejsce

"Sudoł Team" – III miejsce

w RODZINNYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego

Bartosz Bem, Michał Ciąpała, Oskar Golec, Jan Gołąb, Maksymilian Jękot, Norbert Kargol, Michał Kielar, Dominik Mach, Patryk Pieńczak, Rafał Wiech – I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Ręcznej Chłopców (opiekun S. Kisała)

Bartosz Bem, Michał Ciąpała, Oskar Golec, Jan Gołąb, Michał Kielar, Dominik Mach, Arkadiusz Pieczonka, Patryk Pieńczak, Miłosz Trojnar – III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Ręcznej Chłopców (opiekun S. Kisała)

Gabriela Bytnar, Małgorzata Drozd, Magdalena Gargała, Milena Kloc, Emilia Krupa, Oliwia Kudyba, Aleksandra Kuźniar, Kamila Międlar, Daria Rogowska, Martyna Sudoł, Kinga Szmuc, Amelia Trojnar – III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt (opiekun A. Bieda)

Michał Ciąpała SP – I miejsce
        Maciej Bącal Gim – II miejsce
        Bartłomiej Gargała Gim – III miejsce

w Świątecznym turnieju tenisa stołowego w Kraczkowej

2013/2014

Gabriela Cisek, Alicja Drozd, Aleksandra Lekowska, Karolina Maternia, Kinga Michna, Klaudia Olech, Weronika Puchalska, Karolina Wisz – I miejsce w Powiatowych Zawodach w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt (opiekun A. Bieda)

Kinga Michna - II miejsce
        Angelika Trąd - III miejsce
        w Powiatowych Biegach Przełajowych w Łańcucie. Uczennice zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego (opiekun A. Bieda)

Patrycja Bącal – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łańcuckiego Szkół Podstawowych w Pływaniu (wychowawca E. Wróblewska)

Julia Nowak, Daniel Gargała, Jakub Zając – I miejsce zespołowo w Gminnej Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży ,,Bawimy się razem z Panem Wójtem'' (opiekun Z. Cieślachowska)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!