Nawigacja

Konkursy przedmiotowe pozaszkolne

2017/2018

 


17.05.2018 - Konkurs Wiedzy o Gminie Łańcut - organizator Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kraczkowej

17 maja 2018 r.  w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kraczkowej odbył się już po raz ósmy Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Łańcut. W eliminacjach wzięli udział uczniowie klas szóstych i siódmych z pięciu szkół podstawowych Gminy Łańcut: Albigowej, Cierpisza, Głuchowa, Rogóżna i Kraczkowej.

                        Wyniki konkursu:
                                                        I miejsce   Weronika Bar z Kraczkowej
                                                       II miejsce   Karolina Kwolek z Albigowej
                                                      III miejsce   Karol Bar z Głuchowa

GALERIA >>>


17.05.2018 -   I miejsce w III Konkursie Interdyscyplinarnym  Diecezjalnej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Zarzeczu. Konkurs obejmował wiedzę z: j. polskiego, j. angielskiego, historii, matematyki, techniki oraz rywalizację sportową. Nasze reprezentantki: Karolina Techman, Wiktoria Michna i Patrycja Bącal.

 


Wojciech Kisała (kl. 4a) uzyskał wynik BARDZO DOBRY (116/120 pkt.), natomiast Kacper Lekowski (kl. 4a) - WYRÓŻNIENIE  w XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"  (opiekun Małgorzata Kisała)
 


 

15.05.2018  - I miejsce Weronika Trzyna z kl. 3b i Norbert Cisło z kl. 3a, II miejsce -  Łukasz Nowak z kl. 3b, wyróżnienie - Amelia Kwiatkowska z kl. 3a w Gminnym Konkursie "Matematyczne Asy z trzeciej klasy" w Wysokiej


III miejsce w powiatowych eliminacjach turnieju ,,Bezpieczeństwo w ruchu drogowym’’ - Maksymilian Jękot, Norbert Kargol i Eryk Nowak - 8.05.2018 (opiekun Małgorzata Tymińska - Łojko)


Oliwia Janowska z klasy 5a - wyróżnienie w VII Podkarpackim Konkursie Pięknego Czytania organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rzeszowie - 26.04.2018 r.  ( opiekun: Agata Kargol)
 

 

Dawid Malski - III miejsce w Powiatowym Konkursie "Zawód moich marzeń" - kategoria multimedialna . Organizator konkursu: Starostwo Powiatowe i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łańcucie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Rzeszowie - 13.04.2018 r. (opiekun: K. Czyjt)

        

Dawid Malski z klasy 7 – Laureat Konkursu Historycznego organizowanego przez KO w Rzeszowie
                                          
(opiekun: A. Malska)


Aleksandra Kuźniar klasa 3b - Finalistka  Przedmiotowego Konkursu Języka Polskiego, organiz. przez KO
                                           w Rzeszowie (opiekun Iwona Szczepańska)

 


Oliwia Kudyba klasa 3b -  III miejsce w XXV Konkursie Matematycznym  im. Prof J. Marszała dla gimnazjalistów
                             – organizator: I LO w  Łańcucie ( opiekun Anna Wojturska)


28.11.2017 r – Michał Kielar z kl. IIb gim – wyróżnienie w kategorii PoezjaXVII Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży ph. „Niepodległa, niepokorna …” w Pysznicy (opiekun artystyczny Iwona Szczepańska)


 

2016/2017

    I miejsce w województwie podkarpackim  w półfinale Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników w kategorii klas 4 – 6 : Klaudia Skitał, Marlena Kwolek i Roksana Musiał -  finalistki etapu szkolnego i jedyne reprezentantki powiatu łańcuckiego (op. Halina Magoń)

 


W Gminnym Konkursie dla uczniów klas trzecich SP "As trzecich klas"    
Wojciech Kisała      z kl. 3a        -      I miejsce      (opiekun M. Michno)

Kacper Lekowski    z kl. 3a        -      II miejsce     (opiekun M. Michno)
Radosław Krawczyński z kl. 3b -       II miejsce     (opiekun M. Stokłosa)


Karolina Maternia z 3b  i Paweł Skomra z 3a  zespołowo II miejsce w Powiatowym Konkursie z Przedsiębiorczości dla Gimnazjalistów - organizator: Zespół Szkół nr 3 w Łańcucie, 23 maja 2017 roku (opiekun A. Malska)
GALERIA >>>
Wojciech Kisała z klasy 3a SP – wynik bardzo dobry w XXVI Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny (opiekun: M. Kisała) - 16.03.2017

Wiktoria Jurek  z klasy 3b PG - II miejsce w XVI  Międzywojewódzkim  Przeglądzie Twórczości Dzieci
i Młodzieży -  Matka Ziemia – w konkursie literackim kategoria poezja w Pysznicy (opiekun: I. Szczepańska)   24.11.2016

GALERIA >>>


Kamila Bartman z klasy 1 PG – I miejsce w XXVII Gminnym Konkursie Recytatorskim „Raki 2016” ph. „Poezja Polski Walczącej” w Rakszawie (opiekun: I. Szczepańska) - 9.11.2016


2015/2016

Dawid Malski z klasy 5 – finalista Konkursu Historycznego organizowanego przez KO w Rzeszowie (opiekun: A. Maciuła)


Norbert Kargol z klasy 6b – finalista Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez KO w Rzeszowie (opiekun: M. Gronkowska)


 Bartosz Drozd z klasy 6b -  II miejsce w XVI Gminnym Konkursie "Matematyczne Szranki" (opiekun:A.Skomra)18 maja 2016


Wojciech Kisała z kl. 2a SP uzyskał wynik bardzo dobry  w  XXV edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" (opiekun: M. Kisała)
(na 1234 uczestników tej kategorii wiekowej z rejonu rzeszowskiego znalazł sie w pierwszej czternastce),

wyróżnienie otrzymali:  Patrycja Techman z kl. 3b SP
                                         Wiktoria Michna    z kl. 4a SP 
                                         Dawid Kielar          z kl. 3a PG


W Gminnym Konkursie dla uczniów klas trzecich SP "As trzecich klas"     11.05. 2016
Ida Sawicka      z kl. 3a       -      I miejsce       (opiekun: D. Skomra - Bem)
Marlena Panek z kl. 3b       -     wyróżnienie   (opiekun: B. Kolek)


Jakub Bem, Dawid Kielar - I miejsce zespołowo w Powiatowym Konkursie z Przedsiębiorczości dla Gimnazjalistów (opiekun: A.Malska)    10.05 2016


 
   

Maciej Bącal - II miejsce w Konkursie Wiedzy o Sejmie (opiekun: A.Malska)    10.05.2016


 

Justyna Szydełko z klasy Ib - wyróżnienie w V Podkarpackim Konkursie Pięknego Czytania (op.H.Magoń) - 9.05.2016
 
 

 

Jakub Bem – tytuł Finalisty Przedmiotowego Konkursu Geograficznego organiz. przez KO w Rzeszowie
                        (opiekun H. Magoń)
 
 

Dawid Kielar z kl. IIIa –  II miejsce
Jakub Olbrycht z kl. IIIb –  wyróżnienie

w  Konkursie Matematycznym dla Gimnazjalistów im. Prof. Jana Marszała (opiekun A. Wojturska)


Norbert Kargol z kl. VIb - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej w Łańcucie  za recytację wiersza „Ojczyzna” M. Konopnickiej (opiekun A. Kargol).
 
 

2014/2015
 

Jakub Bem  - II miejsce w XI Powiatowym Konkursie Historycznym na temat "Czasy stanisławowskie 1764 - 1795" w Łańcucie (opiekun A. Malska).


Bartłomiej Gargała - III miejsce w XIII Wielkim Konkursie Geograficznym o zasięgu  ponadpowiatowym organizowanym przez I LO w Łańcucie (opiekun H. Magoń)
 


Patrycja Bącal – III miejsce
Weronika Bar – wyróżnienie

W Gminny Konkursie Matematycznym "As Trzecich Klas" w Wysokiej (opiekun E. Wróblewska).

 


Jakub Olbrycht – I miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas drugich gimnazjum (opiekun A. Łojko).

 

Jakub Bem – I miejsce w w Powiatowym Konkursie Wiedzy "Władza wykonawcza w Polsce w latach 1989-2015" w Dąbrówkach (opiekun A. Malska).
 

http://www.lancut.gada.pl  kliknij >>>


Justyna Szydełko - II miejsce międzyszkolnym konkursie recytatorskim po hasłem „Miej oczy szeroko otwarte” w Łańcucie (opiekun A. Maciuła).


Milena Bem - wyróżnienie w XIII Powiatowym Konkursie Poezji o Annie Jenke w Rogóżnie (opiekun A. Maciuła). 


Piotr Wisz – tytuł Laureata Przedmiotowego Konkursu Języka Niemieckiego, organiz. przez KO w Rzeszowie,

                  – zakwalifikowany do etapu regionalnego XIII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego; etap ten odbył się 10 stycznia w Przemyślu, wynik 84% (opiekun M. Wołos)

 


Paulina Grzywa, Jakub Olbrycht – wyróżnienie w VI Powiatowym Konkursie Chemicznym pod hasłem "Z CHEMIĄ W XXI wiek" kla klas II (opiekun A. Dec)


Jakub Zając – I miejsce w układaniu kubków w konkurencji 3-6-3 podczas zawodów SPEEDSTACKINGOWYCH w Świdniku.

 
   
2013/2014
 
Piotr Wisz – tytuł Laureata Przedmiotowego Konkursu Języka Niemieckiego, organiz. przez KO w Rzeszowie (opiekun M. Wołos)


Piotr Wisz – III miejsce w regionalnym etapie XII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego, organiz. przez PSNJN w Przemyślu (opiekun M. Wołos)

 


Piotr Wisz – I miejsce w Powiatowym Konkursie „Językomaniak To Ja”, organiz. przez II LO w Łańcucie (opiekun M. Wołos)

 


Jerzy Pasławski            - I miejsce
Aleksander Pasławski  - II miejsce
Sebastian Jańczyk       - III miejsce

  w Powiatowym Konkursie "Językomaniak To Ja" w kategorii - Język włoski organiz. przez I LO w Łańcucie


Jerzy Pasławski kl.IIIb, Adam Tadla kl.IIIb, Wojciech Tarnowski kl.IIIb – III miejsce zespołowo w Powiatowym Konkursie o Krajach Unii Europejskiej organizowanym przez II LO w Łańcucie (opiekun H. Magoń)
 


Bartłomiej Gargała kl. IIa – II miejsce

Adam Tadla kl.IIIb – III miejsce

w XII Wielkim Konkursie Geograficznym dla gimnazjalistów powiatu łańcuckiego (opiekun H. Magoń)
 


Sylwia Mazurkiewicz, Adam Tadla, Jerzy Pasławski – wyróżnienie w X Powiatowym Konkursie Historycznym "Sprawa polska w czasie I wojny światowej" (opiekun A. Malska)
 


Oliwia Kudyba, Justyna Szydełko, Wojciech Ziaja – III miejsce zespołowo w X Podkarpackim Konkursie Mitologicznym (opiekun A. Maciuła)

 


Gabriela Litwin – współautorka książki „Jan Paweł II – Człowiek nie z tej ziemi” będącej efektem Literackiego Konkursu Papieskiego Archidiecezji Przemyskiej (opiekun H. Magoń)

 


Anna Dobrzańska – II miejsce w XII Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas drugich gimnazjum (opiekun A. Wojturska)


Marcin Drozd  –  II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla Gimnazjalistów
                             im. Prof. Jana Marszała (opiekun A. Łojko)


Szymon Grzywa – III miejsce
Kinga Michna – III miejsce

Weronika Puchalska – wyróżnienie

w Gminnym Konkursie Matematycznym dla klas VI ,,Matematyczne Szranki" (opiekun M. Kisała)


Dawid Rogowski – III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym dla klas VI ,,Matematyczne Szranki" (opiekun A. Skomra)


Patryk Czwarkiel – wynik bardzo dobry

Maksymilian Jękot – wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" (opiekun M. Kisała)


Sebastian Kudyba – I miejsce

Jakub Zając – III miejsce

w Gminnym Konkursie Matematycznym „As trzecich klas” (opiekun Z. Cieślachowska)

2012/2013
 

Karolina Bącal – finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego (opiekun I. Szczepańska)


Jakub Bem – finalista konkursu przedmiotowego z historii (opiekun A. Maciuła)


Karolina Bącal – II miejsce w Powiatowym Konkursie Jednego Wiersza ph „Co mi w duszy gra” (opiekun H. Magoń)


Szczepan Bem – III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Historycznym "Powstania narodowe Polaków w XIX wieku" (opiekun A. Malska)


Dawid Kielar – I miejsce
Jakub Olbrycht – II miejsce

Jakub Bem – III miejsce

w Gminnym Konkursie Matematycznym dla klas VI ,,Matematyczne Szranki" (opiekun M. Kisała)


Radosław Olbrycht – III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „As trzecich klas” (opiekun M. Michno)

2011/2012
 

Małgorzata Grzywa – laureat konkursu przedmiotowego z języka polskiego (opiekun I. Szczepańska)


Małgorzata Grzywa – finalistka wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z matematyki (opiekun A. Łojko)


Justyna Drozd i Ilona Malska – finalistki konkursu przedmiotowego z geografii (opiekun H. Magoń)


Ilona Malska i Kinga Ruszel – finalistki konkursu przedmiotowego z biologii (opiekun A.Sroka


Ilona Malska – I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Historycznym "Polska za panowania władców elekcyjnych" (opiekun A. Malska)


Tomasz Ruszel – II miejsce w X Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas drugich gimnazjum (opiekun A. Wojturska)


Marcelina Skawińska – I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „… Od ziarenka do bochenka” (opiekun A. Maciuła)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!
 

SP w Kraczkowej 2018, admin: HMagoń, MKisała