Bezpieczna droga do szkoły

Nowy rok szkolny właśnie się rozpoczął i nasze najmłodsze świetliczaki poznały podstawowe zasady bezpieczeństwa jakie obowiązują na ulicy np. w drodze do szkoły, a także gdzie czyha niebezpieczeństwo w domu. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny na temat bezpiecznych zachowań, a  następnie poznali znaki drogowe ważne dla pieszych i nie tylko. Piękne prace plastyczne jakie dzieci później wykonały zawisły na świetlicowej gazetce.

GALERIA<<<

Ustalamy reguły

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2018/2019 w naszej świetlicy pojawił się kolorowy plakat przypominający zasady obowiązujące wszystkich świetliczaków. Uczniowie, zarówno starsi, jak i młodsi mieli okazję przypomnieć sobie reguły, o których należy pamiętać spędzając czas w świetlicy. Dzieci czynnie uczestniczyły w dekoracji plakatu.

GALERIA<<<