• „Strasznie trudne wierszyki”

• 02.12.2018 11:55

24 października 2014

Strasznie trudne wierszyki”

konkurs recytatorski
            klas O – III

24 października z okazji Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych został zorganizowany konkurs dla klas O – III ph. ”Strasznie trudne wierszyki”.

Uczestnicy konkursu bardzo starannie przygotowali się do recytacji wierszy, tym bardziej, że kibicowali im koledzy i koleżanki z klasy.

Komisja konkursowa z wielkim skupieniem przysłuchiwała się recytacji,ponieważ wiersze były naprawdę trudne. Niektórzy aktorzy byli ubrani w strój odpowiadający treści wiersza.

Wszyscy kibicujący byli mile zaskoczeni dobrym przygotowaniem uczestników.

Komisja przyznała następujące miejsca:

I miejsce: Milena Dykiel – kl. I b

Radosław Krawczyńki - kl. I c

II miejsce: Weronika Panek – kl. O

Sara Wysocka – kl. I a

III miejsce: Weronika Trojnar – kl. I c

Kacper Lekowski – kl. I b

Natalia Bem – kl. IIIb

Wyróżnienie: Karolina Techman – kl. IIIa

Zuzanna Nycz – kl. II b

Oliwia Lęcznar – kl. I a

Ponadto przyznano nagrodę specjalną, którą otrzymała Oliwia Janowska z kl. II a za wiersz pt. „Piorun”. Na tę okazję Oliwia założyła czerwoną, połyskującą sukienkę, zgodnie z treścią wiersza.

Wszystkich uczestników konkursu obdarowano nagrodami książkowymi, dyplomami oraz skromnymi upominkami.

Jadwiga Grad