Nawigacja

 • Zabawa choinkowa

  ZABAWA CHOINKOWA odbędzie się 19 stycznia 2019 r. wg planu:

  - klasy 0 - 4 w godz. 10.00 - 14.00

  - klasy 5 - 8 oraz 3 gim. w godz. 14.30 - 19.00
   

 • Akcja charytatywna SKC

  Szkolne Koło Caritas serdecznie zaprasza do udziału w zabawie choinkowej w dn. 19 stycznia i uczestnictwa w akcji charytatywnej na rzecz uczniów naszej szkoły zmagających się z trudnościami. W trakcie zabawy uczniowie mogą skorzystać z kiermaszowej oferty słodkości, przekąsek, a także wziąć udział w konkursach i zabawach.
   

 • Szczęśliwego Nowego 2019 Roku!

  Szczęśliwego Nowego 2019 Roku! - Obrazek 1
   

 • 21.12.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Jasełka.

  Jasełka w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego - Obrazek 1

 • Nr polisy dla dzieci ubezpieczanych przez szkołę

  19.12.2018

  POLISA 2018/2019 dla dzieci ubezpieczanych przez szkołę:

  PZU EDUKACJA nr polisy 1033612627

  Rodzic zgłasza szkodę telefonicznie tel. 801 102 102
   

 • III Powiatowym Konkursie Matematycznym w języku angielskim „I love numbers”

  18.12.2018

  III Powiatowym Konkursie Matematycznym w języku angielskim „I love numbers” - Obrazek 1

  Maksymilian Jękot z kl. 3b gim, Radosław Olbrycht z kl. 3a gim  i Sebastian Kudyba z kl. 8 otrzymali wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Matematycznym w języku angielskim  „I love numbers” organizowanym przez Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie (opiekun Anna Wojturska).

  Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a także motywowanie uzdolnionej młodzieży do nauki języka angielskiego i jego praktycznego wykorzystania.

  Konkurs odbywa się na trzech poziomach: szkół podstawowych i gimnazjalnych łącznie oraz podstawowym  i rozszerzonym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

  18 grudnia w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Łańcucie  odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz nagrodzenie laureatów i osób wyróżnionych w III Powiatowym Konkursie Matematycznym w języku angielskim. Gospodarzem uroczystości była pani Barbara Pilawa-Kraus - wicestarosta łańcucki wspólnie z panem Bogusławem Blajerem dyrektorem Zespołu Szkół Nr 2 w Łańcucie.

  W zmaganiach matematycznych w sumie wzięło udział 82 uczniów z  powiatu łańcuckiego.

  Gimnazja reprezentowało 12 uczniów, a szkoły podstawowe naszego powiatu 10 uczniów. Średni wynik wszystkich uczestników na tym poziomie jest dość wysoki: 64%.

  GRATULUJEMY!
   

 • 03.12.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 2018.12.03 Klasa 2a - Mikołajki w zamku.

  Mikołajki w zamku - klasa 2a - Obrazek 1

 • Grupa wsparcia dla rodziców w PPP w Łańcucie

  18.12.2018

  Grupa wsparcia dla rodziców w PPP w Łańcucie - Obrazek 1

   

 • „Kolędnicy – Wędrownicy” – Krasne 2018

  07.12.2018

  W XIX Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Kolędnicy – Wędrownicy” w kategorii wiekowej IV-VI pierwsze miejsce zajęła Kinga Bartkiewicz - uczennica klasy 5a. W kategorii VII sp. – III gimnazjum wyróżnienie otrzymała Weronika Bar z kl.7b.

   „Kolędnicy – Wędrownicy” – Krasne 2018 - Obrazek 1

  Wręczenie Laureatom dyplomów i nagród odbyło się 7 grudnia w sali widowiskowej GOKiB w Krasnem.
  Jurorzy  prof. Tadeusz Błoński i prof. Marlena Makiel-Hędrzak wyrazili ogromne uznanie dla młodych artystów za wysoki poziom ich prac. W wystawie również  brały udział prace pozostałych uczniów z naszej szkoły – uczestników konkursu „Kolędnicy-Wędrownicy”.

  Za zaangażowanie i udział w konkursie uczestnikom i opiekunowi Pani Małgorzacie Tymińskiej baaaaaardzo dziękujemy a laureatom składamy gratulacje.

  GALERIA >>>

 • Za nami akcja mikołajkowa dla dzieci z Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego Caritas w Wysokiej

  Wolontariuszki SKC z klasy III b gimnazjum wraz z opiekunami - Iwoną Szczepańską i Marzeną Wołos, odwiedziły podopiecznych Ośrodka we wtorek 11 grudnia.

  Za nami akcja mikołajkowa dla dzieci z Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego Caritas w Wysokiej - Obrazek 1

  Przekazały dary, które złożyliście w ciągu ostatnich tygodni. Był to znaczący prezent mikołajkowy Waszego autorstwa, składający się z artykułów żywnościowych, szkolnych, zabawek i słodyczy.

  Dziewczęta zaprezentowały dzieciom także opracowaną przez siebie bajkę „Smerfy”, uczącą, że w życiu nigdy nie jest za późno, aby się zmienić, odkryć, coś, co możemy dać innym i cieszyć się każdą chwilą spędzoną z drugim człowiekiem. Bajka wzbudziła zainteresowanie młodych widzów i wywołała uśmiech na ich twarzach.

  Dziękujemy wszystkim darczyńcom za włączenie się w akcję i utworzenie tak pięknego prezentu dla dzieciaków.

  GALERIA>>>
   

 • Wizyta w Hospicjum dla dzieci

  10 grudnia uczniowie SP w Kraczkowej reprezentujący Samorząd Szkolny udali się z podarunkami do rzeszowskiego hospicjum dla dzieci.

   Wizyta w Hospicjum dla dzieci - Obrazek 1

  Z okazji dnia św. Mikołaja chciały obdarować dzieci prezentami. Uczniowie, szczególnie młodsi, bardzo zaangażowali się w akcję zbiórki dla hospicjum. Chętnie przynosili artykuły higieniczne i spożywcze. Ofiarowali też książki i puzzle. Dziękujemy wszystkim za okazane serce i życzliwość!

  GALERIA >>>

 • 5 grudnia SP w Kraczkowej odwiedził św. Mikołaj. Rozdawał prezenty dzieciom z klas I-III. Uczniowie bardzo miło przyjęli Mikołaja w klasach,  chociaż część dzieciaków była bardzo przejęta obecnością długo oczekiwanego gościa.

  Odwiedziny Mikołaja - Obrazek 1

 • Dziękujemy za udział w kiermaszu „mikołai z piernika”

  Szkolne Koło Caritas dziękuje za udział w akcji na rzecz dzieci z naszej społeczności, które potrzebują wsparcia.

  Dziękujemy za udział w kiermaszu „mikołai z piernika” - Obrazek 1

  Cieszymy się, że tak chętnie nabyliście piernikowe mikołaje wykonane przez wolontariuszki, a jednocześnie dołożyliście starań, by pomóc kolegom w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki Wam mogą oni między innymi pojechać na wycieczki szkolne. Mamy nadzieję, że mikołajki były smaczne, a może posłużyły za symboliczny prezent…

  GALERIA>>>
   

 • IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

  W dniu 7 grudnia 2018 r. odbył się IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Culture Twister” organizowany przez Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie.

  IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - Obrazek 1

  Konkurs w tym roku kierowany był do uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz klas 3 gimnazjum. Podczas przygotowań do konkursu uczniowie szerzej poznawali kulturę, geografię oraz historię krajów anglojęzycznych. Naszą szkołę reprezentowały Aleksandra Pilecka z kl. 3b gimnazjum i Alicja Skop z kl. 8 pod opieką p. Iwony Nycz. Alicja Skop zdobyła wyróżnienie w konkursie - gratulujemy!
   

 • Laureaci XVIII Międzywojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży w Pysznicy „Uskrzydlona bielą orła”

  30.11.2018

  Laureaci XVIII Międzywojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży w Pysznicy „Uskrzydlona bielą orła” - Obrazek 1Michał Kielar i Maksymilian Jękot z klasy III b gimnazjum oraz Kinga Bartkiewicz z klasy V a odebrali w czwartek – 29 listopada dyplomy i nagrody za osiągnięcia w międzywojewódzkim konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Pysznicy.

  Laureaci XVIII Międzywojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży w Pysznicy „Uskrzydlona bielą orła” - Obrazek 2

  Na konkurs wpłynęło 170 wierszy i ponad 200 prac plastycznych autorstwa uczniów w różnych kategoriach wiekowych. Jury doceniło prace literackie wykonane przez chłopców oraz pracę plastyczną autorstwa Kingi.

  Michał Kielar odebrał nagrodę za zajęcie I miejsca, a  Maksymilian Jękot i Kinga Bartkiewicz za wyróżnienia.

  Gratulujemy!

  GALERIA<<<
   

 • Andrzejki

  29.11.2018

  27 listopada 2018 r. z okazji Andrzejek  Samorząd Szkolny zorganizował dyskotekę dla klas IV-VI.

  Andrzejki - Obrazek 1

  Impreza cieszyła się dużą frekwencją, uczniowie świetnie się bawili. Najbardziej roztańczoną klasą okazała się IV b. Chłopcy chętnie tańczyli z dziewczętami i dawali świetny przykład zachowania na dyskotece.

  29 listopada 2018 r. Samorząd Szkolny zorganizował dyskotekę dla klas VII, VIII i III gimnazjum. Impreza cieszyła się słabszą frekwencją, jednak uczniowie, którzy przybyli na dyskotekę świetnie się bawili. 

  GALERIA >>>

 • Powiatowi laureaci Konkursu Plastycznego „Bezpieczne wakacje 2018”

  22.11.2018

  Powiatowi laureaci Konkursu Plastycznego
  „Bezpieczne wakacje 2018”
  nagrodzeni.

   Powiatowi laureaci Konkursu Plastycznego „Bezpieczne wakacje 2018” - Obrazek 1

  W grupie wiekowej 10 – 12 lat I miejsce zajęła Julia Domino, II miejsce Oliwia Panek.

  W grupie wiekowej 13 – 14 lat Natalia Panek zajęła I miejsce, Gabriela Ruszel II a Paulina Międlar III.

  Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

  Organizatorem eliminacji powiatowych wojewódzkiego konkursu „ Bezpieczne Wakacje 2018 ”

  była Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie.

  Nagrody i dyplomy wręczył laureatom w dniu 22 listopada Komendant Powiatowy Policji w Łańcucie insp. Marek Mendoń oraz  Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji asp. szt. Tomasz Woś. Opiekunką naszych artystów jest Pani Małgorzata Tymińska.

  GALERIA   >>>

 • Życie codzienne w Kraczkowej 100 lat temu – zapiski wspomnień

  23.11.2018

  Życie codzienne w Kraczkowej 100 lat temu – zapiski wspomnień - Obrazek 1

  Życie codzienne w Kraczkowej 100 lat temu – zapiski wspomnień przekazywane rodzicom, dziadkom przez kolejne pokolenia.


  Życie codzienne w Kraczkowej 100 lat temu – zapiski wspomnień - Obrazek 2

  100 lat Niepodległości to odpowiedni czas na naukę historii naszej miejscowości. Na spotkaniach w bibliotece szkolnej uczniowie prezentowali zapiski wspomnień swoich rodziców i  dziadków przekazywane przez kolejne pokolenia na temat „Życie codzienne w Kraczkowej 100 lat temu”.

  Zapisane rozmowy stworzyły obraz naszej wsi na przestrzeni 100 lat. Wiele wspomnień dotyczyło szkoły, pracy i życia społecznego. Upamiętnienie opowieści o życiu przodków pozwoliło uczniom poznać swoje korzenie, a także przygotować się na rozmowę z przyszłym pokoleniem.

  GALERIA >>>

 • 23.11.2018

   Lekcja patriotyzmu w przedszkolu - Obrazek 1

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii
  Lekcja patriotyzmu w przedszkolu.

   

   

   Lekcja patriotyzmu w przedszkolu - Obrazek 2

strona:
SP w Kraczkowej 2019, admin: HMagoń, MKisała