Wizyta w Hospicjum dla dzieci

10 grudnia uczniowie SP w Kraczkowej reprezentujący Samorząd Szkolny udali się z podarunkami do rzeszowskiego hospicjum dla dzieci. Z okazji dnia św. Mikołaja chciały obdarować dzieci prezentami. Uczniowie, szczególnie młodsi, bardzo zaangażowali się w akcję zbiórki dla hospicjum. Chętnie przynosili artykuły higieniczne i spożywcze. Ofiarowali też książki i puzzle. Dziękujemy wszystkim za okazane serce i życzliwość!

Odwiedziny Mikołaja

5 grudnia SP w Kraczkowej odwiedził św. Mikołaj. Rozdawał prezenty dzieciom z klas I-III. Uczniowie bardzo miło przyjęli Mikołaja w klasach,  chociaż część dzieciaków była bardzo przejęta obecnością długo oczekiwanego gościa.

Andrzejki

27 listopada 2018 r. z okazji Andrzejek  Samorząd Szkolny zorganizował dyskotekę dla klas IV-VI.
Impreza cieszyła się dużą frekwencją, uczniowie świetnie się bawili. Najbardziej roztańczoną klasą okazała się IV b. Chłopcy chętnie tańczyli z dziewczętami i dawali świetny przykład zachowania na dyskotece.
29 listopada 2018 r. Samorząd Szkolny zorganizował dyskotekę dla klas VII, VIII i III gimnazjum. Impreza cieszyła się słabszą frekwencją, jednak uczniowie, którzy przybyli na dyskotekę świetnie się bawili.

Dzień Chłopaka - dyskoteka

9 października 2018 r. odbyła się dyskoteka szkolna zorganizowana przez Samorząd Szkolny z okazji "Dnia Chłopaka".  W imprezie uczestniczyły klasy 4-6. Muzykę przygotowywały dziewczęta z gimnazjum. Dyskoteka okazała się bardzo udana a uczniowie wspaniale się bawili.

SP w Kraczkowej 2019, admin: HMagoń, MKisała