Szkolne Koło Caritas

Rozpoczynamy nowy rok szkolny i formacyjny!

Zachęcamy do udziału w akcjach charytatywnych, które planujemy podjąć w tym roku szkolnym. Wśród członków społeczności szkolnej i parafialnej, ale i poza Kraczkową, są osoby, które potrzebują naszego wsparcia i pomocy, dlatego prosimy Was o zaangażowanie i otwarcie swoich serc tak, jak czyniliście to do tej pory.

Wszystkim życzymy roku pełnego sukcesów na różnych płaszczyznach i wiele dobra oraz życzliwości od ludzi.

Wesprzyjmy dzieci z Mołdawii!

W dniach 18.09 – 24.09 organizujemy zbiórkę artykułów szkolnych, które mogłyby wspomóc przygotowanie do nowego roku szkolnego dzieci w Mołdawii. Zebrane dary dzieciom przekażą chórzyści z Nicolausa, którzy będą tam koncertować pod koniec września.

Zeszyty, bloki, przybory do pisania, kolorowania, rysowania, malowania itp. możecie składać w sali 208. Zachęcamy do udziału w akcji i z góry dziękujemy.