Rok szkolny 2023/2024
Programy realizowane w szkole w roku szkolnym 2023/24
________________________________________________________________________________________________________________
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych (p. Alicja Malska)
____________________________________________________________________________________________
Narodowe Czytanie (p. Anna Międlar)
____________________________________________________________________________________________
Dzień Życzliwości (p. Beata Chmiel, p. Anna Międlar)
____________________________________________________________________________________________
Międzynarodowy Dzień Krajobrazu (p. Beata Chmiel, p. Małgorzata Gronkowska)
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (p. Małgorzata Kisała, p. Anna Wojturska)
____________________________________________________________________________________________
Wesołe animacje (p. Lidia Walczak)
____________________________________________________________________________________________
Sprzątanie Świata ( p. Beata Chmiel, p. Małgorzata Gronkowska)
___________________________________________________________________________________________________________________
"Serce i pomoc" , "Czwarta klasa daje radę"
____________________________________________________________________________________________
Owoce i mleko w szkole
____________________________________________________________________________________________
Projekt zdrowie- prelekcja dietetyka dla klas IV- VIII
____________________________________________________________________________________________
Dom i szkoła bez przemocy " Razem przeciw przemocy"
____________________________________________________________________________________________
Bieg po zdrowie kl. IV a, IV b
____________________________________________________________________________________________
Zawsze razem kl. Ia , Ib, IIIa, IIIb
____________________________________________________________________________________________
Znajdź właściwe rozwiązanie kl. VIa, VIb
____________________________________________________________________________________________
Problem wagi ciężkiej
____________________________________________________________________________________________
Operacja szkoła kl. I-III
____________________________________________________________________________________________
Ocalimy świat kl. I-III, IV-VI
____________________________________________________________________________________________
Skąd się biorą produkty ekologiczne - odziały zerowe
____________________________________________________________________________________________
- Supermoce- poznaj swoje moce - program dla dziewcząt
- Unaweza- młode głowy
- Ciałopozytywność- program dla dziewcząt
- Sieciaki kl. I-III
____________________________________________________________________________________________
BohaterOn ( p. Alicja Malska)
____________________________________________________________________________________________
Szkoła do hymnu (p. Alicja Malska)
____________________________________________________________________________________________
Szkoła pamięta (p. Alicja Malska)
____________________________________________________________________________________________
Klasa w terenie kl. Ia i Ib ( p. Anna Cwynar, p. Dorota Skomra- Bem)
____________________________________________________________________________________________
Dzień zdrowego żywienia (p. Anna Cwynar, p. Dorota Skomra- Bem)
____________________________________________________________________________________________
Kocham słyszeć- Ogólnopolska akcja w odziałach zerowych
____________________________________________________________________________________________
Akcja dla Frania ( szkolne koło Caritas)