• Zdolni
        • Kreatywni
        • Z pasją

• 03.09.2023
        • Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego informuje, że w roku szkolnym 2023/2024 spotkania nauczycieli z rodzicami odbywać się będą w środy, w dniach :

- 20 września, 22 listopada, 24 stycznia, 17 kwietnia.

Spotkania dla rodziców uczniów uczęszczających do wszystkich oddziałów zaplanowane są na godz. 16.30.

Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kraczkowej

• 30.08.2023
        • Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

4 września 2023 roku rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Zapraszamy na Mszę Świętą inaugurującą rok szkolny 2023/2024 o godzinie 9.00 w Kościele Parafialnym pw. św Mikołaja Bpa w Kraczkowej. Po Mszy Świętej, uczniowie pod opieką wychowawców przejdą do szkoły.

W hali sportowej o godzinie 10.30 odbędzie się spotkanie całej społeczności szkolnej wraz z rodzicami pierwszoklasistów, podczas którego nastąpi uroczystość pasowania na ucznia.

Drodzy Uczniowie! Życzymy Wam wielu sukcesów i pełni satysfakcji
          z podejmowanych wyzwań.

Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kraczkowej

• Informacja dla zerówek

• 28.08.2023
        • Drodzy Rodzice! Informujemy, że oddziały zerowe rozpoczynają pracę od 1.09.2023 ( w godzinach 6.30-16.30). Pierwszego dnia prosimy przynieść obuwie zamienne w podpisanym worku oraz odzież zamienną. Wejście do przedszkola jest od strony placu zabaw ( przy drzwiach przedszkolnych znajduje się domofon). Spotkanie organizacyjne zaplanowano na 8.09.2023 o godzinie 16.00.

• Masz czerwony pasek?

• 21.06.2023
        • TAK? - OK, jesteś "fajny gość"!
          NIE? - OK, jesteś "fajny gość"!

Drogi uczniu jesteś "fajny gość" zawsze, niezależnie czy masz 6, albo 4, czy 2. Twoje oceny nie są wyznacznikiem Twojej "fajności". Twoje oceny nie są "naklejką z Twoją ceną". Twoje oceny nie świadczą o tym, jakim jesteś człowiekiem! Nawet bez czerwonego paska jesteś "fajny gość"! I z pewnością wyrośnie z Ciebie niesamowity "KTOŚ"! Pamiętaj, nie ma jednej złotej recepty, każdy może odnieść życiowy sukces, nawet z 3 na świadectwie. Każdy ma swój czas, jak kwiaty, które zakwitają w ogrodzie, a każdy zakwita w swoim czasie, jedne wolniej, inne szybciej. Wszystko przed Tobą. Nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o siebie! Nie musisz być najlepszy we wszystkim, ale bądź w czymś dobry! Rozwijaj swoje zainteresowania i pasje, bo to Twój ROZWÓJ, jest najważniejszy! Gratulujemy KAŻDEMU, kto nie ma czerwonego paska, ale czuje, że wie i umie więcej niż rok czy miesiąc temu. Gratulujemy KAŻDEMU, kto za swoją systematyczność i pracę będzie mieć czerwony pasek, bo wiem, że to trudne zadanie. A od nas dla każdego ZIELONY PASEK.

• Drodzy Uczniowie i Rodzice Szkół Gminy Łańcut

• 21.06.2023
        • Z okazji kończącego się roku szkolnego 2022/2023  życzę Wam pogodnych, słonecznych, beztroskich i pełnych niezapomnianych wrażeń z wakacyjnego wypoczynku dni. Pogody ducha, uśmiechu.

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy szeroką propozycję zajęć na terenie naszej gminy

25 czerwca (niedziela) rozpoczęcie sezonu wakacyjnego na basenie w Wysokiej, tego dnia wstęp wolny dla wszystkich.

26 czerwca – 11 sierpnia (poniedziałek- piątek) półkolonie współfinansowane przez gminę Łańcut, można zapisywać się także w trakcie wakacji, liczba miejsc ograniczona.

2 lipca- 3 września (niedziela) pikniki rodzinne z wieloma atrakcjami dla dzieci.

26 czerwca – 31 sierpnia (wtorki, środy, czwartki) "Wakacje z kulturą",  czyli zajęcia animacyjne w ośrodkach kultury

26 czerwca - 31 sierpnia (codziennie) basen w Wysokiej  godz. 11:00-19:00.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na plakatach.

Jakub Czarnota

Wójt Gminy Łańcut

• IX Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "You Can Sing"

• 29.06.2023
        • 14 czerwca w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie odbył się IX Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "You Can Sing". Naszą szkołę reprezentował uczeń kl. 4b Miłosz Kisała, który zajął III miejscew kategorii klas 4-6. Miłoszowi serdecznie gratulujemy!

• Wycieczka klas 8 do Wrocławia

• 19.06.2023
        • W dniach 12-14 czerwca uczniowie kl.8 odbyli wycieczkę do Wrocławia. Zwiedzili m.in. rynek miasta, Uniwersytet Wrocławski z wieżą matematyczną, obejrzeli Halę Stulecia z fontannami multimedialnymi, afrykarium i zoo. Uczniowie odwiedzili też Muzeum Narodowe i Panoramę Racławicką. Piękno flory odnaleźli w Ogrodzie Botanicznym, zachwycili się też makietą Wrocławia Kolejkowo.

• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
    • Albert Einstein
    • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
    • William Shakespear
    • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.