• IX Powiatowy Konkurs Języków Obcych "Językomaniak to Ja"

• W dniu 6 kwietnia 2022 r. odbyła się IX edycja konkursu dla uczniów klas ósmych "Językomaniak to Ja" organizowanego w I Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie. W tym roku naszą szkołę reprezentowali: Milena Dykiel, Julia Ferenc i Radosław Krawczyński.

Czekamy na wyniki konkursu i trzymamy kciuki!

• Udział i sukcesy uczniów naszej szkoły w Gminnym Konkursie „ARMIO WYKLĘTA, ARMIO NIEZŁOMNA -PAMIĘTAMY”

• W bieżącym roku szkolnym Szkoła Podstawowa w Wysokiej zaprosiła uczniów Gminy Łańcut do udziału w II Gminnym Konkursie Interdyscyplinarnym „Armio Wyklęta, Armio Niezłomna – Pamiętamy”. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Łańcut oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie.

Konkurs składał się z trzech części:
            1. Konkurs plastyczny „Żołnierze Wyklęci”
            2. Konkurs wokalny „Żołnierze Wyklęci w pieśni i piosence”
            3. Konkurs wiedzy historycznej „Bohaterowie Polskiego Podziemia Niepodległościowego”

30 marca w Szkole Podstawowej w Wysokiej odbył się konkurs wiedzy historycznej, w którym uczestniczyła Milena Dykiel z klasy 8b oraz Michał Cyran z klasy 7b (opiekun Alicja Malska) oraz podsumowanie konkursu wokalnego (opiekun Łukasz Gargała) i plastycznego (opiekun Małgorzata Tymińska-Łojko).

Naszą szkołę w konkursie wokalnym reprezentowały Karolina Rydel z klasy 6a i Malwina Magoń z klasy 7a. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Malwina Magoń z piosenką ,,Już nie wróci Twój chłopiec, dziewczyno”. Wyróżnienie otrzymała Karolina Rydel, wykonując piosenkę ,,Uwierz Polsko”.

W konkursie plastycznym wyróżnienia otrzymały dwie uczennice naszej szkoły: Emilia Panek z klasy 4a i Maja Naróg z klasy 5b.

Wszystkim uczniom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w tym konkursie serdecznie dziękujemy, gratulujemy zaangażowania i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie: Małgorzata Tymińska-Łojko, Alicja Malska i Łukasz Gargała

• IV Szkolny Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim

• W środę 30 marca odbył się IV Szkolny Konkurs Czytania W Języku Angielskim.

Mistrzynią w kategorii klas trzecich została Hanna Cieślak z kl.3b, a tytuł Wicemistrzyni należy do Ani Trzyny z kl.3c. Jury wyróżniło także Lenę Skrobacz z kl 3c.

W kategorii klas IV -VII wyniki kształtują się nastepująco:

Kl. IV - Mistrz - Jan Panek

Wicemistrzyni - Maja Nieroda

Kl. V - Mistrzyni - Julia Chmiel

Wicemistrzyni - Aniela Kunysz

Kl. VI - Mistrz - Patryk Krawczyński

Wicemistrzyni - Małgorzata Nycz

Kl. VII - Mistrzyni - Maja Pilecka

Wicemistrzyni - Weronika Trzyna

Wyróżnienie - Weronika Panek

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Nauczyciele języka angielskiego

• 1 KWIETNIA – PRIMA APRILIS!

• W dniu 1 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień bez plecaka. Oczywiście nie oznaczało to, że można było przyjść do szkoły bez zeszytów, książek i przyborów. Uczniowie byli zobowiązani do przyniesienia ze sobą wszystkich potrzebnych rzeczy w nietypowym „nosidle”. Tak też się stało. Zapraszamy do galerii na przegląd szkolnych nosideł.

• Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

• 17 marca uczniowie z klas 2 - 8 zmagali się z zadaniami matematycznymi podczas 31 edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”.

Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki i trzymamy kciuki za jak najlepsze osiągnięcia naszych uczniów.